O nas

Studio Gwiazdka Wedding & Event Designers powstało 14 lat temu dzięki mojej wielkiej pasji do ślubów, imprez oraz umiejętności organizatorskich, które wykreowały dotychczasowy styl życia. 

Pierwotnie była to mała, jednoosobowa firma, w której każdy etap, począwszy od spotkań z Parą Młodą, kreowania wizji i stylizacji, aż po samą  realizację, tworzyłam sama. Dziś jest to prężnie działająca organizacja, w której pracuje sztab dekoratorów i florystów współtworzących ze mną niesamowite dekoracje na wysokim poziomie. 

Poszerzyliśmy naszą działalność o tworzenie kreacji podczas eventów, scenografii tematycznych różnego rodzaju imprez oraz współpracę z sektorem B2B. 

Chęć zdobywanie nowych umiejętności oraz dążenie do doskonałości determinowały mnie do własnego rozwoju. Przez wiele lat dokształcałam się u najlepszych trenerów w Polsce zdobywając odpowiednio umiejętności we florystyce, kreowaniu przestrzeni, organizacji ślubów i wesel czy zdobywając tytuł Stylisty Imprez i Konsultanta Ślubnego. 

Dziś wiem, że tworząc dekoracje każdej uroczystości, najważniejsze jest spełnianie marzeń i wyobrażeń, które są nam przekazywane. Dopieszczając najdrobniejszy detal i wkładając całe serce w pracę, staram się wydobyć to piękno, które na długo pozostanie w pamięci naszych klientów. 

Dorota Prus